Ogłaszaj się z nami!     advertising@polvision.com

   Chicago, IL

  773-588-6300

O NAS

O Nas

O NAS

 

TELEWIZJA POLVISION ROZPOCZEŁA NADAWANIE W 1987 ROKU W CHICAGO

Polskie Programy Telewizyjne w Chicago za darmo.

Od pierwszych dni nadawania, stała sie niezbywalną częścią życia polonijnej społeczności.

Zawsze dostępna dla widzów bezpłatnie!

 

Pokazujemy ważne wydarzenia dla Polaków i Polonii w USA. 

 

Nadajemy od 2021 roku na kanale telewizyjnym 62.10 (MCTV – digital open channel), który swoim zasięgiem obejmuje ponad 10 milionów mieszkańców – od Kenosha WI na pólnocy do Gary IN na południu, a na zachodzie daleko poza Joliet, Aurorę i Elgin, czyli dociera wszędzie tam, gdzie mieszka Polonia w okolicach Chicago, Ny, oraz na Florydzie.

TV Polvision pozostaje jedynym, codziennym

programem telewizyjnym w języku polskim w USA, który koncentruje się na przedstawianiu lokalnych wiadomości i wydarzeń życia polonijnego w Chicago.  W programie TV Polvision jest miejsce na wiadomości i politykę – z Chicago, USA, Polski i świata, na relacje z wydarzeń polonijnych – od tradycyjnych obchodów świąt państwowych i religijnych do wydarzeń kulturalych czy sportowych, na rozmowy z przedstawicielami polonijnej społeczności czy ciekawymi gośćmi z Polski.  Wśród programów emitowanych przez TV Polvision są także segmenty dedykowane dzieciom, programy kulinarne, segmenty popularnonaukowe oraz korespondecje z Polski.

Polskie programy telewizyjne w Chicago USA
Telewizja Polvision Chicago

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania naszych podkastów

PODCASTY TV POLVISION

CHicago polskia telewizja internetowa Polvision.


FOTOGALERIA ZOBACZ WIECEJ 

Telewizja Online Polvision

Dziś studio Polvision odwiedzili trzej tenorzy, czyli grupa TRE VOCI, którą tworzą Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj.

Polska Telewizja w USA

Mistrzowie karate Marek Ociesielski i Karol Nasuta odwiedzili studio Polvision. Opowiadali o swoim ostatnim zwycięstwie Karate Kyokushin w Polsce.

Oglądaj polską telewizję w USA i Kanadzie

Studio Polvision odwiedziedzili Łukasz i Paweł Golcowie wspólnie zapraszali na koncert z okazji Miesiąca Dziedzictwa Polskiego w Chicago.

Najlepsza Polskie Programy Telewizyjne w Internecie

Program "Piosenki Mojego Życia" a w nim Sławomir. W programie usłyszycie między innymi najnowszą piosenkę Artysty pt. "Boli d*upa" ZAPRASZAMY!

NASI SPONSORZY

Zostań naszym sponsorem / partnerem POLVISION