Recent News

 • USA: prawie 5 mln nowych miejsc pracy

  Amerykańska gospodarka odzyskała w czerwcu 4 miliony 800 tysięcy miejsc pracy utraconych z powodu epidemii koronawirusa. Bezrobocie w czerwcu spadło w USA do 11,1 procent. Prezydent Donald Trump ocenił, że amerykańska gospodarka wraca do swojej świetności.

 • FBI aresztowało przyjaciółkę oskarżanego o przestępstwa seksualne Jeffreya Epsteina

  FBI aresztowało długoletnią współpracownicę Jeffreya Epsteina, amerykańskiego miliardera oskarżonego o przestępstwa seksualne. Ghislaine Maxwell jest oskarżana o czynny udział w procederze werbowania nastoletnich dzieci do świadczenia usług seksualnych przedstawicielom biznesowego i politycznego establishmentu. Z ich usług mieli korzystać między innymi Bill Clinton czy brat księcia Karola - książę Andrzej.

 • McDonalds: zawieszenie serwowania posiłków wewnątrz restauracji

  Wzrastająca od dwóch tygodni w USA liczba zachorowań na COVID-19, zmusiła władze McDonald’s z główną siedzibą w Chicago, do zawieszenia na 21 dni serwowawania jedzenia wewnątrz restauracji. W opublikowanym w środę liście, kierownictwo firmy pozostawia jednak możliwość podjęcia samodzielnych decyzji w tym zakresie właścicielom lub agentom poszczególnych lokalizacji.

 • Polska: wypadek autobusu i dwóch ciężarówek na DK1 pod Częstochową

  32 osoby zostały ranne w wypadku na drodze krajowej numer 1 pod Częstochową. Doszło tam do zderzenia dwóch ciężarówek i autobusu. Pojazdem podróżowało 40 osób, wszystkie zostały przekazane w ręce ratowników.

Our Programs

Copyright (c)2020 polvision.com. All rights reserved.

Web Design By:

Attract.Click